Screenshot 2023 07 24 at 09.20.11
Previous slide
Next slide

İnstagram Takipçi Kartı ile Instagram Hesabınızı Büyütün

Instagram Takipçi Yorum Kartı, Instagram hesabınızın büyümesine katkı sağlayan etkili bir araçtır. Kart, NFC teknolojisi veya QR kodu ile çalışır. NFC özellikli telefonunuzu kartın üzerine dokundurarak veya QR kodunu tarayarak kullanıcıları doğrudan Instagram sayfanıza yönlendirir. Bu sayede yeni takipçiler çekebilir, etkileşimi artırabilir ve içeriklerinizin daha fazla görünürlük kazanmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram Takipçi Yorum Kartı, etkin ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde hesabınızın büyümesini kolaylaştırır ve Instagram varlığınızı güçlendirir.

Müşterilerime yorum kartını nasıl kullandıracam ?

NFC DOKUNDUR

Yorum kartını müşterinin telefonun arkasına dokundurmanız yeterli.Telefonun ekranına nfc uyarısı gelecektir veya google chrome u aç dıye bir uyarı gelecektir. musterinin yapması gereken tek şey açılan sayfada 5 yıldız vermesi ve yorum yapması. Not :Bazı telefonlarda NFC .özelliği kapalı olabiliyor bu işlemi yapabilmeniz için nfc özelliğinin açık olması gerekiyor. Bazı telefonlarda yorum yapmanız için gmail adresinize giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
1 adım

QR / Karekod`u okut

Telefonun da NFC özelliği olmayan telefonlar için direk Qr kodu yani Karekodu'nu okutmanız yeterli.Genellıkle yeni teknolojik telefonlarda telefonun kamerasından direk kare kodunu okuttuğunda direk yonlendirme sayfaına gıtmektedir.malesef bazı eski telefonlarda karekodu okutma programı yüklemeniz gerekmektedir .

2 ADIM

Sık Sorulan Sorular

Instagram Yorum Kartı, sosyal medya pazarlama stratejisine yenilikçi bir boyut getiren, kullanıcıları Instagram sayfanıza yorum yapmaya ve TAKİP ETMEYE teşvik eden özel bir karttır.

Instagram Yorum Kartı, üzerindeki QR kod veya NFC çipi aracılığıyla kullanıcıları doğrudan Instagram gönderilerinize yönlendirir ve onları yorum yapmaya teşvik eder.

Kartı, etkinliklerde, mağaza önlerinde veya sosyal etkileşimlerde dağıtarak müşterileri ve takipçileri Instagram gönderilerinize yorum yapmaya davet edebilirsiniz. VEYA  işletmenize gelen hizmetinizi kullanan müşterilerinize veya misafirlerinize anında kullanırabilirsiniz.

Kart, kullanıcılarınızın etkileşimini artırır, takipçi sadakatini güçlendirir ve Instagram gönderilerinizin daha fazla görünürlük kazanmasını sağlar.

Kartı dağıtarak ve kullanıcılara teşvik edici bir mesajla Instagram gönderilerinize yorum yapmalarını isteyerek daha fazla etkileşim elde edebilirsiniz.

Evet, Instagram Yorum Kartı, takipçi sayınızı artırabilir çünkü etkileşim ve yorumlar, daha fazla kullanıcıyı hesabınıza çekebilir.

Kartın tasarımını ve üzerindeki mesajı markanıza ve tercihlerinize uygun olarak özelleştirebilirsiniz.Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Evet, Instagram Yorum Kartı özellikle işletmeler için etkili bir pazarlama aracıdır, çünkü etkileşimi artırır ve müşteri sadakatini güçlendirir.Bazı işletmeler için doğrudan satış artırımı anlamına da gelmektedir.

Evet, Instagram Yorum Kartı özellikle işletmeler için etkili bir pazarlama aracıdır, çünkü etkileşimi artırır ve müşteri sadakatini güçlendirir.

ssl

Yorum Kartları

Takipçi Kartları

Diğer Kartlar